HomeProjekty z dotacíJablunkovský jarmark s hudbou v obrazech

Jablunkovský jarmark s hudbou v obrazech

LOGO MSK

Jablunkovský jarmark s hudbou v obrazech

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

LOGO MSK

Jablunkovský jarmark s hudbou v obrazech

Jablunkovské centrum kultury a informací získalo dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje, dotační program: Program podpory aktivit v oblasti kultury v Moravskoslezském kraji na rok 2019, kód programu: PPA 2019, projekt: Jablunkovský jarmark s hudbou v obrazech. Celková výše poskytnuté dotace: 180.000,- Kč (50%) + vlastní vklad 180.000,-Kč (50%), celkové náklady na projekt: 360.000,-Kč.

V rámci této dotace proběhne „Jablunkovský jarmark s hudbou v obrazech“, který se uskuteční v termínu 13. – 14. 7. 2019 na Mariánském náměstí v Jablunkově. Jablunkovský jarmark je akce s mezinárodním zastoupením v inovativním duchu. Dvoudenní bohatý a různorodý program je zaměřený na integraci dospělých a dětí, Čechů, Poláků, Slováků, spolků a sportovních klubů.

Pro velký zájem koncertů vážné hudby, které se konají v Jablunkově již třetím rokem, vkomponujeme po prvé prvek vážné hudby na tradiční akci jakou je Jablunkovský jarmark a propojíme tak tradice, řemeslo, folklór s vážnou hudbou. Projekt „Hudba v obrazech“ je autorský koncept, který propojuje umělecké obory s přesahem do veřejného prostoru.

Cílem projektu i akce je obohacení kulturního života ve městě, regionu i celého MSK, formou inovativního a kreativního pojetí akce s dlouholetou tradicí a mezinárodním významem.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Bez komentáře

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.